Press "Enter" to skip to content

Kovové regály

Vaše variabilita možností, jak si uspořádat věci, které potřebujete efektivně, rychle a pohodlně uskladnit. Kovové regály jsou výhodnou koupí pro každého, kdo neví, kam s přebytečným harampádím, které by se jinak ledabyle povalovalo po bytě, skladě nebo domácnosti.

Pojmou velké množství věcí a je jedno, jestli jde o krabici s plyšovými hračkami nebo těžkou bednu s nářadím. Vysoká nosnost až 330kg zaručí, že kovové regály unesou mnohonásobně více své váhy, ale přitom zůstávají nadále stabilní a nehrozí jejich prohnutí nebo jiné deformace pod tíhou zatížení. Kov je totiž materiál, na který je spolehnutí. Povrchová úprava kovu nepodléhá korozi a je možné ji vystavit i nepříznivým podmínkám. Regály z naší nabídky tak plnohodnotně poslouží jak ve velkých skladových halách, tak ale i v menších dílnách nebo kancelářích.

Přehledná nabídka a ceny, které zaujmou

Zavítejte na naše stránky a prohlédněte si sekci, kde http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/kovove-policove-regaly/ vám kovové regály nabízíme. Brzy pochopíte, že u nás máte možnost výběru za atraktivní ceny. Veškeré popisky vás stručně a jasně informují o vlastnostech, které od regálů můžete očekávat a budete si moct zakoupit i přídavné police, o které si základní sestavu rozšíříte.