Slevy na luxusní dámské parfémy od předních výrobcú

Každá žena se chce líbit, touží po tom být jedinečná, nezapomenutelná a také originální. Často každá z nás ovšem hledá vhodný způsob, jak vůbec na to. Brodíme se tak butiky a hledáme vhodné a co možná nejvíce osobité oblečení a šperky, sázíme na dokonalé doplňky a boty, ale na to, co nás doprovází celý den a jde s námi ruku v ruce, velmi často zapomínáme. Tím něčím je právě vůně, která nás provází dennodenními úkoly, našimi rituály a neopustí nás ani v momentě, kdy se chceme večer po práci věnovat svým přátelům, známým či rodině. Právě osobitá vůně dělá z každé ženy tu neobyčejnou tajemnou a houževnatou osobnost, které se snažíme horkokrevně každý den podobat.

Jak si správně vybrat vhodnou vůni?

Ve své podstatě máme hned několik možností, podle kterých se můžeme při výběru vhodné vůně řídit. Především se můžeme nechávat unášet zaručenými tipy, které jsou vždy něčím výjimečné v daném ročním období. Další možnost pro nás může představovat příležitost, pro kterou vůni vybíráme. Je totiž značný rozdíl mezi vůněmi, které se hodí do zaměstnání a mezi těmi, které naleznou své místo na večerní akci ve vašem oblíbeném podniku.

Pokud se rozhodneme pro první variantu, jaro a léto bychom měli vítat především svěžími květinovými vůněmi, které nám každé ráno vykouzlí potutelný úsměv na naší tváři. V zimě bychom si naopak měli vybírat ze hřejivých vůní se sladkým či kořeněným nádechem, které dokonale doplní naše zimní oblečení, které nás chrání před venkovními rozmary počasí. Tyto zimní vůně jsou vždy lehce kořenité a spíše než květiny v nich hlavní roli hraje ovoce a bergamot, který je velmi častou používanou přísadu právě v těchto těžších „hřejivkách“.

Pokud naopak budete vybírat parfém podle příležitosti, měli byste si nejdříve ujasnit, které vůně vašemu nosu lahodí a které nikoliv. Následně můžete strávit neformální sportovní či výletní odpoledne například lehkou, čistou a ničím neprovokující toaletní vodou. Večerní příležitosti, jako například posezení u sklenky vína s kamarádkou, divadelní představení či večerní ples v divadle si budou žádat slavnostnější vůni, která obohatí i ten nejpečlivější výběr outfitu.

Jak moc intenzivní by vůně měla být?

1Pokud se chystáte na večerní akci do společnosti a toužíte po tom, aby vaše vůně byla dlouhou cítit na dotek, je třeba zvolit parfém, který v sobě snoubí minimálně 15 % vonné esence a je až z 96 % tvořen alkoholem. Ten poté stačí pouze jemně vetřít na ta nejteplejší místa na pokožce, která se nacházejí za ušima, na klíčních kostech a také na zápěstí. Přesně taková je například oslnivá Chloé Eau de Toilette, která je přímo stvořena pro romantické a elegantní ženy, které milují lehké a přitom dlouhotrvající květinovo-pudrové vůně. Intenzita a výdrž této vůně je totiž naprosto oslnivá. Kromě jiného tuto elegantní vůni od předního výrobce parfémů pořídíte za více než přijatelnou cenu.

 

Chloé Eau de Toilette

Chloé Eau de Toilette

Cena: 2 330 Kč 1 090 Kč


2V případě, kdy se spokojíte s menší výdrží své vůně, měli byste sáhnout po vůni, která má zhruba 15 % vonné esence a je maximálně z 90 ti % tvořena alkoholem. Okouzlující a podmanivá vůně, která vás bude provázet intenzivně po celý den je zejména populární Chanel N°5, která vaše smysly oslní bergamotem, citronem, jasmínem, konvalinkou a růží. Její základ tvoří santalové dřevo a všudypřítomná vanilka, která vás nenechá chladnou. Tuto vůni jistě ocení i vaše drahá polovička, kterou si tak naprosto podmaníte.

 

Chanel N°5

Chanel N°5


3Podobně sofistikovanou vůní je například vůně Lancôme La Vie Est Belle, která vás potěší ovocno-květinovou vůní, která je vhodná pro každodenní nošení. Takovouto vůni poté můžete na tělo aplikovat i dvakrát denně. Není příliš silná, ale ani slabá. Jedná se tedy o naprosto vyvážený poměr vůní, které vás budou provázet po celý den a dělat vás tak neskonale šťastnou.

 

La Vie Est Belle

La Vie Est Belle


4Pokud se ovšem chcete pouze osvěžit, vybírejte toaletní vodu, která obsahuje pouze 8 % vonné esence a obsah alkoholu je maximálně 80 %. Velmi mladistvou vůní pro ženy, které se nebojí experimentovat je vůně Moschino I Love Love, kterou zakoupíte již od neuvěřitelných 699 Kč/100 ml. Má svěží ovocno-květinový nádech a je z ní cítit radost, hravost a všudypřítomný optimismus. Tuto vůni poté můžete použít v oblasti krku, na oděv, do podpaží a na klíční kosti, kde bude voně ze všeho nejdéle.

 

Moschino I Love Love

Moschino I Love Love


5Nejméně intenzivní je poté takzvaná kolínská voda, která obsahuje pouze zhruba 3 % vonné esence a je maximálně ze 70 % tvořena alkoholem. Nevšedně okouzlující je luxusní vůně Jovan White Musk, která vás oslní dřevitými tóny, vůní jasmínu a ambra.

 

Jovan White Musk

Jovan White Musk


Vybírejte z luxusních dámských parfémů předních výrobců

Dior, Armani, Chloé, Calvin Klein či populární Chanel N°5, která je spjata s populární „Coco“ Chanel, tedy barovou zpěvačkou, která si pro svůj kladný vztah k módě vysloužila svou přezdívku a nikdo jí nikdy neřekl jinak, než „Královna módy“, patří pouze mezi strohý výčet všech luxusních značek oblíbených dámských parfémů, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Těmto a mnohým dalším populárním značkám se podařilo vytvořit něco okouzlujícího a dlouhotrvajícího. Pečlivě vybírané složky, které se v těchto vůních nacházejí, totiž musí za každých okolností souznít v harmonii a navzájem se také doplňovat. Jedině tak může vzniknout parfém, který bude symfonickým orchestrem pro vaše čichové buňky. Vytvořit ovšem takto dokonalý parfém, není vůbec jednoduché. Dlouhotrvající tóny cedrového dřeva, bergamotu, eukalyptu, citronové trávy, levandule či pačuli z vás ovšem udělají během jednoho krátkého okamžiku bohyni. Seznamte se proto s těmito okouzlujícími a populárními vůněmi, co možná nejdříve to jen půjde.

Podělte se o svůj názor

Komentář


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

méSlevy.cz
Logo